Lietuvos bankas imasi lyderystės finansinio raštingumo ugdymo srityje

Lietuvos bankas įsteigė Finansinio raštingumo centrą (FRC), kurio tikslas – stiprinti visuomenės finansinį ir ekonominį raštingumą. 

„Šiuo metu Lietuvoje vis dar trūksta koordinuoto požiūrio į finansinio ir ekonominio raštingumo didinimo klausimus ir aiškios lyderystės. Rūpindamasis Lietuvos gyventojų gerove ir siekdamas kurti vertę visuomenei, Lietuvos bankas įkūrė Finansinio raštingumo centrą. Šis centras sieks, kad vartotojai priimtų racionalius finansinius sprendimus, žinotų finansinių paslaugų alternatyvas ir rinktųsi paslaugas palyginę kelis finansų rinkos dalyvius. Didelį dėmesį Finansinio raštingumo centras skirs ir prevencijai, siekiant didinti atsparumą augančiam finansiniam sukčiavimui“, – sako Lietuvos banko valdybos narys Simonas Krėpšta.

Skaityti plačiau: https://www.lb.lt/lt/naujienos/lietuvos-bankas-imasi-lyderystes-finansinio-rastingumo-ugdymo-srityje